Pravidlá vrátenia

Ak nie ste na 100 % spokojný s položkami, ktoré ste dostali, kontaktujte nás v rámci 30 dní od ich prijatia na začatie procesu vrátenia.

Zakúpené, ale neodoslané (storno):

Vaša objednávka bude vystavená čo najskôr po nákupe, takže vám bude účtovaný poplatok za spracovanie vo výške 20 %. Iba pre nesprávne množstvo zakúpených jednotiek, nie celú objednávku.

Odoslané a vrátené:
V prípade straty a vrátenia z iných dôvodov, ako je bezpečnostná kontrola, strata prepravy, odoslanie na nesprávnu adresu atď., poskytujeme bezpodmienečnú náhradu v plnej výške.
Pri produktoch vrátených zákazníkmi z dôvodu nedostatočnej adresy, nesprávnej adresy, nedoručiteľnej adresy, nemožnosti kontaktovať zákazníka a pod., sa produkt vracia. Ak zákazník potrebuje vrátenie peňazí, bude mu účtovaný 5% procesný poplatok a náklady na dopravu.

bolo doručené (nepoužité):

  • Do 30 dní od prijatia objednávky môžete nepoužité produkty vrátiť.
  • Aby ste mali nárok na vrátenie, produkt musí byť nepoužitý, bez nečistôt, prachu alebo akýchkoľvek vôní a v rovnakom obale a stave, v akom ste ho dostali.
  • Zákazníci sú zodpovední za náklady na vrátenie tovaru.
  • A môže vám byť účtovaný až 20% poplatok za opätovné naskladnenie. (toto je zadržané pri refundácii)

Proces vrátenia

  1. Prosím Kontaktujte nás na našej stránke a uveďte položky, ktoré by ste chceli vrátiť, a dôvod, pri problémoch s kvalitou pripojte fotografie.
  2. Po obdržaní spiatočnej adresy a pokynov od nás zabaľte položky, ktoré chcete vrátiť, v pôvodnom obale.
  3. Odovzdajte balík na miestnej pošte.
  4. Po vrátení poskytnite potvrdenie o vrátení od prepravnej spoločnosti s uvedením hmotnosti a sledovacieho čísla vašich vrátených produktov, mohli by sme urýchliť vrátenie peňazí/výmenu. Po vrátení peňazí dostanete potvrdzujúci e-mail.