Polityka zwrotów

Jeśli nie jesteś w 100% zadowolony z otrzymanych przedmiotów, proszę Kontakt Nas w ciągu 30 dni od ich otrzymania, aby rozpocząć proces zwrotu.

Zakupiono, ale nie wysłano (anulowanie):

Twoje zamówienie zostanie zrealizowane tak szybko, jak to możliwe po dokonaniu zakupu, dlatego zostaniesz obciążony opłatą manipulacyjną w wysokości 5%.

Wysłano i zwrócono:
W przypadku utraty i zwrotu z innych powodów, takich jak kontrola bezpieczeństwa, utrata transportu, wysłanie na niewłaściwy adres itp., zapewniamy bezwarunkowy pełny zwrot pieniędzy.
W przypadku produktów zwróconych przez klientów z powodu niewystarczającego adresu, błędnego adresu, adresu niedoręczalnego, braku możliwości skontaktowania się z klientem itp., produkt zostaje zwrócony. Jeśli klient będzie potrzebował zwrotu pieniędzy, zostanie obciążony 5% opłatą procesową i kosztami wysyłki.

został dostarczony (nieużywany):

  • W ciągu 30 dni od otrzymania zamówienia możesz zwrócić nieużywane produkty.
  • Aby kwalifikować się do zwrotu, produkt musi być nieużywany, wolny od brudu, kurzu lub jakichkolwiek substancji zapachowych oraz w takim samym opakowaniu i stanie, w jakim go otrzymałeś
  • Klienci są odpowiedzialni za koszty wysyłki zwrotnej.
  • Możesz zostać obciążony opłatą w wysokości do 20% opłaty za uzupełnienie zapasów. (jest to potrącane ze zwrotu)

Proces zwrotu

  1. Proszę Skontaktuj się z namina naszej stronie, wskazując produkty, które chcesz zwrócić i powód, załącz zdjęcia w przypadku problemów z jakością.
  2. Po otrzymaniu od nas adresu zwrotnego i instrukcji, zapakuj zwracany przedmiot(y) w oryginalne opakowanie.
  3. Zostaw paczkę w lokalnym urzędzie pocztowym.
  4. Po zwrocie dostarcz pokwitowanie zwrotu od firmy spedycyjnej, wskazujące wagę i numer przesyłki, abyśmy mogli przyspieszyć zwrot pieniędzy/wymianę. Po dokonaniu zwrotu otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem.