Reklamační řád

Pokud nejste 100% spokojeni s položkami, které jste obdrželi, kontaktujte nás  v rámci 30 dnů od jejich obdržení na zahájení procesu vrácení.

Zakoupeno, ale neodesláno (storno):

Vaše objednávka bude vystavena co nejdříve po nákupu, takže vám bude účtován poplatek za zpracování ve výši 20 %. Pouze pro nesprávné množství zakoupených jednotek, nikoli celou objednávku.

Odesláno a vráceno:
Za ztrátu a vrácení z jiných důvodů, jako je bezpečnostní kontrola, ztracená přeprava, odeslání na špatnou adresu atd., poskytujeme bezpodmínečnou náhradu v plné výši.
U produktů vrácených zákazníky z důvodu nedostatečné adresy, nesprávné adresy, nedoručitelné adresy, nemožnosti kontaktovat zákazníka apod. se produkt vrací. Pokud zákazník potřebuje vrácení peněz, bude mu účtován 5% procesní poplatek a náklady na dopravu.

bylo doručeno (nepoužité):

  • Do 30 dnů od přijetí objednávky můžete nepoužité produkty vrátit.
  • Abyste měli nárok na vrácení, musí být produkt nepoužitý, bez nečistot, prachu nebo jakýchkoliv parfémů a ve stejném obalu a stavu, v jakém jste jej obdrželi.
  • Zákazníci jsou odpovědní za náklady na zpáteční dopravu.
  • A může vám být účtován poplatek za opětovné naskladnění až 20 %. (toto je odepřeno z refundace)

Proces vrácení

  1. Prosím Kontaktujte nás na našem webu a uveďte položky, které chcete vrátit, a důvod, připojte fotografie pro problémy s kvalitou.
  2. Po obdržení zpáteční adresy a pokynů od nás zabalte položky, které chcete vrátit, v původním obalu.
  3. Balíček odevzdejte na místní poště.
  4. Po vrácení poskytněte potvrzení o vrácení od přepravní společnosti s uvedením hmotnosti a sledovacího čísla vašich vrácených produktů, mohli bychom urychlit vaši refundaci/výměnu. Jakmile bude vaše refundace vystavena, obdržíte potvrzovací e-mail.